Polskie marki bielizny

Kilka polskich firm zajmujących się produkcją bielizny i dodatków: Fiore, Body Fan, Satini, Gorsenia.

Fiore to powstała w 1998 roku firma zajmująca się produkcją rajstop. Jej celem jest połączenie wysokiej klasy produktu z ceną przystępną dla klienta. Dbając o indywidualne potrzeby swoich klientów Fiore stworzyła sześć linii produkcyjnych:

  1. Classic – rajstopy, skarpetki i podkolanówki do użytku codziennego.
  2. Medica – produkty mające na celu korygowanie kobiecej sylwetki.
  3. Golden Line – eleganckie rajstopy i pończochy.
  4. Exclusive&Exclusive 3D – produkty stworzone przy pomocy nowoczesnych technologii i przy użyciu najlepszej jakości materiałów.
  5. Street – produkty młodzieżowe.
  6. Young Lady – produkty stworzone z myślą o dzieciach.

Firma Body Fan to polski producent bielizny specjalizujący się w produkcji bielizny damskiej, a w tym między innymi: bielizny Mitex, pasów neoprenowych, szlafroków, gorsetów wyszczuplających, rajstop wyszczuplających i pasów wyszczuplających. Body Fan to sklep internetowy, który zwrócony jest ku kobietom zabieganym, ale pragnącym pięknie wyglądać (nie tylko na co dzień). Oferta sklepu jest bardzo szeroka, można znaleźć tu między innymi biustonosze, stringi, koszule nocne, gorsety oraz bieliznę dla kobiet w ciąży i tych zaraz po porodzie.

Satini to polska firma zajmująca się produkcją bielizny, głównie bielizny erotycznej. Czym jej produkty się charakteryzują? Przede wszystkim zmysłowością. Firma stawia sobie za zadanie sprostać gustom i potrzebom (czasem nad wyraz wymagających) klientów. Wśród szerokiej oferty Satini każda kobieta znajdzie coś dla siebie – można bowiem dopatrzyć się tu zarówno modeli wykonanych z koronek, które pobudzają zmysły, jak również modele bawełniane, w których urzeka piękno i wygoda.

Gorsenia to kolejna znana na polskim rynku firma bieliźniarska, która specjalizuje się w produkcji bielizny damskiej i młodzieżowej. Ich kolekcje łącza w sobie dobre wykonanie, idealny krój oraz dostosowanie produktów to aktualnie panujących trendów. Firma posiada trzy główne linie produkcyjne: 1) Top – bielizna „odważna i nowatorska”, 2) Basic – bielizna „wygodna i elegancka”, 3) Classic – bielizna „dla kobiet ceniących sobie klasyczny wygląd lub wymagających od bielizny właściwości korygujących).